
Met de Playstation bracht Sony een schokgolf te weeg. Als nieuwkomer veegde het de vloer aan met zo’n beetje de hele gevestigde orde. Alle opvolgers deden het allemaal ook goed of zelfs nog beter. Sony schepte graag op over de grafische mogelijkheden. En die waren dan ook aanzienlijk. De laadtijden werden gemakshalve vergeven. Hoe je het ook wendt of keert, Sony is niet meer weg te denken uit de game industrie. Hoog tijd om eens even nadrukkelijk stil te staan bij het apparaat waar het allemaal mee begon: de Playstation 1!
Er zijn weer mensen bereid gevonden om tot een top 25 te komen. Al is er één soort van duo baan dit keer. Scratch that! Mark heeft alsnog aangeven voor de volle 100% mee te willen doen. Het gezelschap bestaat dit keer uit:
Arjen1981
Dynamike
KillingRaptor
Kingoftherain
Mark
Informatie en Regels
De vijf deelnemers kiezen één voor één een game voor het systeem in kwestie uit en lichten in een bericht hun keuze toe. Een game die al gekozen is, mag niet meer door een andere deelnemer aangedragen worden. Nadat alle vijf deelnemers één keer aan de beurt zijn geweest, herhaalt zich dit proces in een opgeschoven volgorde. Het schema zal in de index hieronder staan.
Enkel de bovengenoemde vijf leden mogen in eerste instantie games aandragen voor de top 25. Reacties waarin andere leden voortijdig games aandragen zullen zonder pardon worden verwijderd!
Nadat er 25 games genoemd zijn door de deelnemers, staat het iedereen vrij om zelf games aan te dragen als zijnde eervolle vermeldingen. Gebruik hiervoor wel het template dat aan het einde van dit bericht staat.
Elke keer deelnemer mag slechts één game per serie aandragen. Het is dus mogelijk dat de top 25 meer dan één game per serie bevat, maar enkel wanneer daar een groter draagvlak voor is dan slechts één persoon. Dit geldt ook voor eervolle vermeldingen na de top 25.
Elke deelnemer wacht met het aandragen van een nieuwe game tot minstens 24 uur na de vorige game, maar streeft er wel naar dit binnen 72 uur te doen.
Er is geen specifieke rangorde in deze top 25.
Reageren op en discussiëren over de genoemde games staat uiteraard vrij en wordt zelfs van harte aangemoedigd! Vragen en opmerkingen zijn ook welkom. Dit keer houden we een nieuwe volgorde aan, check de index dus goed!
Top 25 Index
Final Fantasy IX (KillingRaptor)
Kula World/Roll Away (Dynamike)
Arjen1981
Kingoftherain
Mark
Dynamike
Arjen1981
Kingoftherain
Mark
KillingRaptor
Arjen1981
Kingoftherain
Mark
KillingRaptor
Dynamike
Kingoftherain
Mark
KillingRaptor
Dynamike
Arjen1981
Mark
KillingRaptor
Dynamike
Arjen1981
Kingoftherain
Template
In de spoiler hieronder vind je het template dat gebruikt wordt voor alle voordrachten. Deze kun je kopiëren en plakken, en dan invullen. Zo houden we een consistente lay-out.
- Spoiler: weergeven
Iedereen is zoals altijd vrij om games toe te voegen zodra de top 25 rond is. Voor nu mag KillingRaptor aftrappen!










